Houd je adem in. LAKSHMI brengt theatervoorstelling ADEM in de Philharmonie

Nadat ze op weergaloze wijze Zeg me dat het niet zo is van Frank Boeijen vertolkte in De Wereld Draait Door, kon niemand meer om zangeres LAKSHMI heen. Zaterdag 30 maart staat ze in trainingsboek, sport-bh en witte gympen met haar voorstelling ADEM in de Kleine Zaal van Philharmonie Haarlem

Engelachtige stem

Zangeres LAKSHMI werd in 2016 uitgeroepen tot 3FM Serious Talent en debuteert nu succesvol in het theater met haar voorstelling ADEM. Lakshmi Swami Persaud wist in korte tijd veel indruk te maken in de Nederlandse muziekscene met haar pop-noir. Ook bij Haerlems Bodem zijn we al een tijdje fan. Met haar engelachtige, haast mystieke stem en haar zelf geschreven en gecomponeerde muziek neemt ze in deze betoverende theatervoorstelling haar publiek aan de hand op een reis door haar leven. Wie ze is, hoe ze tegen de wereld aankijkt, wat haar dromen zijn. Ze verpakt haar persoonlijke, poëtische verhalen in donkere, elektronische pop met strijkers en heftige synths.

Helder, mystiek, maar vergis je niet, als ze een nummer aanzet hoor je ook de kracht in diezelfde stem. Zo stil en ingetogen de voorstelling begint, als Lakshmi eenmaal op dreef is, is ze niet meer te stoppen. Ze praat en vertelt veel. Over bijvoorbeeld de nacht waar ze van houdt. Vergezeld door een goede band en een violiste laat ze van pop-noir tot elektro en van mystiek tot stevige rock voorbij komen. 

De pers over LAKSHMI

  • “Haar nieuwste album Siren bevat ruim voldoende ingrediënten voor een spannende voorstelling.” – OOR

  • “Op het tweede album weet Lakshmi de juiste elementen uit de pop-, elektronica-, en singer-songwriter werelden te combineren tot een weergaloos geheel.” – Plato Mania

  • “Lakshmi voelt zich in het theater als een vis in het water. Haar eerste theatervoorstelling is heel persoonlijk” – Omroep Gelderland

LAKSHMI brengt theatervoorstelling ADEM

Wil je zelf de theatervoorstelling van LAKSHMI ontdekken? Dat kan op zaterdag 30 maart om 20:15 uur in de kleine zaal van Philharmonie. Meer info of als de wiedeweerga kaarten kopen? Klik dan hier. Kans maken op kaarten? Check dan facebook.com/haerlemsbodem.

Tekst

 
 

OOK LEUK

 

OOK LEUK

ADVERTENTIE

VOLG ONS

 
Vorige
Vorige

Dansen met Kita Menari

Volgende
Volgende

Interviewjournalist blijkt verzamelaar van leerzame anekdotes